Loading...

Współpraca

Współpracuj z nami!

Zajrzałeś tu? Super! Masz ochotę z nami współpracować? Doskonale! Jesteśmy otwarci na propozycje. Testy sprzętu, gościnne wpisy, reklama, prezentacja podróżnicza? Jak najbardziej! A może masz jakiś inny pomysł? Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub pisz bezpośrednio na naszego maila czyli malaiduzywpodrozy@gmail.com. Możesz być pewien, że odpiszemy. Jeżeli będziemy w podróży, może to potrwać dłużej. Jednak zazwyczaj dostaniesz odpowiedź na drugi dzień. Jest tylko jeden warunek. Jeżeli wcześniej tego nie zrobiłeś – zapoznaj się proszę z naszym blogiem oraz stroną o nas. Jeżeli uznasz, że twoja oferta jest odpowiednia i pasuje do tego co znalazłeś w tym naszym małym świecie, nie wahaj się i pisz.

Liczby

Jesteśmy świadomi, że pewnie interesują Cię  liczby (chociaż mamy nadzieję, że nie tylko one). Podajemy więc kilka statystyk z Google Analytics i portali społecznościowych, żeby łatwiej było ci podjąć decyzję o współpracy.

Blog

Blog podróżniczy statystyki

Social Media

Facebook – 1398 obserwujących

Twitter – 594 obserwujących

Instagram – 892 obserwujących

Mało? Pamiętaj, że każda ciekawa współpraca rozwija i zwiększa zasięg naszego bloga. Te liczby mogą wzrosnąć, jeżeli nam w tym pomożesz.

 

Zapisz

Zapisz