Loading...

Współpraca

Cześć!

Zajrzałeś tu? Super! Masz ochotę z nami współpracować? Doskonale! Jesteśmy otwarci na propozycje. Testy sprzętu, gościnne wpisy, reklama, prezentacja podróżnicza? Jak najbardziej! A może masz jakiś inny pomysł? Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub pisz bezpośrednio na naszego maila czyli malaiduzywpodrozy@gmail.com. Możesz być pewien, że odpiszemy. Jeżeli będziemy w podróży, może to potrwać dłużej. Jednak zazwyczaj dostaniesz odpowiedź na drugi dzień. Jest tylko jeden warunek. Jeżeli wcześniej tego nie zrobiłeś – zapoznaj się proszę z naszym blogiem oraz stroną o nas. Jeżeli uznasz, że twoja oferta jest odpowiednia i pasuje do tego co znalazłeś w tym naszym małym świecie, nie wahaj się i pisz.

Liczby

Jesteśmy świadomi, że pewnie interesują Cię  liczby (chociaż mamy nadzieję, że nie tylko one). Podajemy więc kilka statystyk z Google Analytics i portali społecznościowych, żeby łatwiej było ci podjąć decyzję o współpracy.

Mało? Pamiętaj, że każda ciekawa współpraca rozwija i zwiększa zasięg naszego bloga. Te liczby mogą wzrosnąć, jeżeli nam w tym pomożesz.

Nasze artykuły ukazały się w:

 

mała i duży w podróży

 

Akcje pod którymi podpisujemy się obiema rękami:

ksiazka-w-podrozy_logo

Lubimy czytać, ale niestety w bagażu często brakuje miejsca na książkę. Dzięki tej akcji  możemy w różnych ciekawych  miejscach na świecie poczytać książki. Co więcej możemy je nawet zabrać! Jednak później należy zostawić je w równie ciekawym miejscu.

Hejtoholik-fb-cover-meski(1)

Hejt jest, był i będzie. To słowa towarzyszące książce „Hejtoholik”, którą każdy kto używa internetu powinien przeczytać. To, że hejt w sieci jest wszechobecny nie znaczy, że będziemy go tolerowali u siebie na podwórku. Nie, nie będziemy! Więc jeżeli zamiast konstruktywnej krytyki pojawi się tu hejt, będziemy go usuwać. To nasze podwórko i my tu dyktujemy zasady.  #HejtBusters

Zapisz

Zapisz