Loading...

Carbon – 1st European EarthCache Event

W zeszłą sobotę, w Zabrzu odbywał się Carbon – 1st European EarthCache Even. Nie mamy jeszcze wielkiego doświadczenia w geocatching’u ale postanowiliśmy się tam zjawić i powiększyć ilość znalezionych skrytek.
Wstaliśmy o świcie, zapakowaliśmy rowery na dach i ruszyliśmy w drogę. Jechało się przyjemnie, chociaż pogoda nie zapowiadała się za dobrze. Po małych potyczkach z gps’em dotarliśmy na miejsce czyli do Kopalni Guido. Niestety, nie było już wolnych miejsc o żadnej pasującej nam godzinie więc odpuściliśmy zwiedzanie i ruszyliśmy po skrytki.
Początkowo jeździliśmy rowerami po mieście, później telefony zaczęły się rozładowywać i postanowiliśmy szukać ładowarki samochodowej żeby móc jeszcze czegoś poszukać – szczególnie, że po krótki deszczu wyszło piękne słońce. Zakupy się udały, ruszyliśmy na przedmieścia Zabrza gdzie było bardzo dużo nowych skrytek w środku lasu. Dodatkowo przez las prowadzi bardzo malownicza i przyjemna ścieżka rowerowa.
Nasz pierwszy geocatching’owy event zaliczamy do udanych. Znaleźliśmy 30 skrytek i spotkaliśmy mnóstwo innych geocatcherów – wszystkich bardzo pozytywnych i pomocnych. Na pewno wpadniemy jeszcze do Zabrza! A niżej krótka fotorelacja 🙂
Wieża ciśnień w Zabrzu
Kościół św. Anny
Malownicze widoczki wzdłuż ścieżki rowerowej.
Wyschnięte jeziorko, też zaraz obok ścieżki rowerowej.
#selfie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.